Professionals in Technology Innovation

A A A

Zespół

Liderzy firmy stanowią zgrany zespół. Pracowaliśmy już razem na wielu projektach, rozumiemy się bez słów. Oprócz nas, mamy do dyspozycji grono współpracowników, których dobieramy wg potrzeb danego projektu.

TSAW

Ekspert z zakresu hurtowni danych i Business Intelligence z kilkunastoletnim doświadczeniem. Dzięki znajomości większości rynkowych standardów technologii ETL, baz danych oraz systemów raportowych często występuje w roli "Software Agnostic Solution Architect" współpracując ściśle z działami biznesowymi Klientów. Praktyczną wiedzę zdobytą jako programista, analityk i architekt wykorzystuje w obszarze konsultingu biznesowego wspierając technologicznie rozwój i transformacje biznesu Klientów.  Ostatnio najczęściej wspiera klientów w obszarach kontrolingu, finansów, sprzedaży i marketingu ze szczególnym uwzględnieniem analiz modeli rentowności produktów, klientów, linii biznesowych oraz struktur sprzedaży. Absolwent Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej.

 

KGRA

 

Fascynat zwinnego podejścia do realizacji projektów - "po pierwsze wartość dla odbiorcy". Kilkunastoletnie doświadczenie w wytwarzaniu rozwiązań IT w roli programisty, analityka, architekta, kierownika projektu, w przedsięwzięciach w sektorach finansowym, telekomunikacyjnym, ubezpieczeniowym, jak i administracji publicznej. Specjalizuje się w systemach klasy BI, BPM, propagator metody Scrum. Certyfikowany Scrum Master i Product Owner, praktyk TOGAF, ITIL, M_o_R. Absolwent Wydziału Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.

kostrzewa

 

Architekt / projektant / programista z kilkunastoletnim doświadczeniem. Interesuje go cały proces tworzenia oprogramowania od architektury do poziomu implementacji. Najbardziej pociąga go udział w trudnych projektach przy których inni wcześniej się poddali. Obecnie zajmuje się głównie projektami w technologii J2EE (posiada certyfikaty SCBCD, SCJP). Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.